ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود رایگان نمونه سوالات ریاضی دهم نوبت دوم با جواب (PDF)

نمونه سوالات ریاضی دهم نوبت دوم

در این پست از شاگرد برتر برای دانش اموزان پایه دهم نمونه سوال ریاضی دهم نوبت دوم با جواب اماده کرده ایم تا قبل از ازمون با تمرین این نمونه سوالات خود را برای شکست دادن غول ریاضی اماده کنند ! و با نمره بیست به خانه برگردند !

بهترین روش استفاده از سوالات نوبت دوم ریاضی دهم چیست ؟

پس از مشاوره های متعدد به دانش اموزان به بهترین روش حل نمونه سوالات نوبت دوم ریاضی دهم پی بردم . بهترین روش این است که در مکانی ارام شروع به حل سوالات کنید به طوری که انگار در حال حل ازمون اصلی هستید. و به هیچ وجه از پاسخ کمک نگیرید و تمام تلاش خود را برای نوشتن پاسخ به کار گیرید حتی اگر اشتباه باشد !

سپس سوالات رو چک کرده و ان هایی را که مشکل دارید را از روی پاسخ نامه ببینید و دوباره ازمون رو حل کنید . اگر تمام سوالات را به درستی پاسخ دادید که کار با موفقیت به پایان رسیده اما اگر باز هم اشتباه داشتید دوباره تمام تلاش خود را کرده و سپس از روی پاسخ نامه پاسخ را ببینید و این کار را انقدر انجام دهید تا به خوبی تمام سوالات را حل کنید.

سطح سوالات ریاضی دهم چطور و نوع سوالات چیست ؟

سطح سوالات متوسط است به طوری که هم سوالات ساده و هم سوالات سخت و دشوار در ان موجود می باشد که بهترین نوع نمونه سوالات به حساب می ایند.

سوالات به صورت تستی،تشریحی،صحیح و غلط و جا خالی هستند که سوالاتی استاندارد را تشکیل می دهند.

روش درست استفاده از این نمونه سوالات ریضی چیست ؟

بهترین روشی که توسط ما تست شده این است که تمام سوالات را به گونه ای حل کنید که گویا در جلسه امتحان هستید و به هیچ وجه از پاسخ نامه استفاده نکنید و سوالاتی که به خوبی بلد نیستید را هم پاسخش را بنویسید هرچند اشتباه . سپس از روی پاسخنامه برگه خود را صحیح کرده و به خود نمره دهید ! ( منصفانه ) بعد دوباره سوالاتی را که اشتباه نوشته اید پاسخش را از پاسخ نامه ببینید و استفاده کنید. سپس دوباره سوالات را حل کنید و به خود نمره دهید . اگر نمره کامل گرفتید کار به پایان رسیده اما اگر نمره کامل نگرفتید دوباره این کار را انجام دهید و انقدر این کار را انجام دهید تا نمره کامل را به دست اورید.

در مجموع ما ۴ مجموعه سوال ریاضی دهم نوبت دوم براتون اماده کرده ایم ..

 

قسمت کوچکی از سوالات :

 

نمونه سوال ریاضی دهم نوبت دوم
نمونه سوال ریاضی دهم نوبت دوم

 

در اخر دوستان اگر از این نمونه سوالات استفاده کردید حتما اون رو در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک،تیوتر،گوگل پلاس و یا تلگرام به اشتراک بگذارید .

دانلود رایگان سوالات ریاضی دهم نوبت دوم از لینک زیر :

منبع : کانال تلگرام موسسه گاج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *