ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گام به گام ریاضی دوازدهم نسخه کامل و PDF

step-by-step-maths-twelve
ب

گام به گام ریاضی دوازدهم فایلی است که قصد داریم امروز به شما معرفی کنیم. در ادامه می توانید توضیحات کامل را مطالعه کنید. اما اگر زمان یا حوصله مطالعه متن را ندارید می توانید فایل صوتی خلاصه شده زیر را که توسط گوینده وبسایت شاگرد برتر ضبط شده را گوش کنید.

 

فایل صوتی در حال اپلود است …

 

 

 

وقتشه نمرات کلاسی خودت را ارتقا بدی!

برای دریافت درصد بالا در کنکور بی شک باید تمرین های کتاب را به توان به صورت کامل حل کرد . پس گام به گام ریاضی دوازدهم  تجربی نیاز هر دانش آموز دوازدهی یا بهتر بگویم کنکوری است.

 

چه دلیلی وجود دارد گام به گام شاگرد برتر را به گام به گام های چاپی ترجیح دهیم؟

بعضی از گام به گام های چاپی کیفیت کاغذ و محتوا ضعیفی دارند و تنها با ارئه کتاب های رنگارنگ قصد فریب دانش آموزان را دارند. و بعضی دیگر نیز که کیفیت متوسطی دارند از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند !

 

پس از خرید چطور فایل را دریافت کنم ؟

بلافاصله پس از خرید مستقیما به صفحه دانلود منتقل خواهید شد  و می توانید به راحتی دانلود کنید. اگر به هر دلیلی موفق به دانلود در صفحه دانلود که خودکار به ان منتقل می شوید نشدید فایل به ایمیل شما هم ارسال شده و می توانید از انجا هم دانلود کنید.

 

 

اگر در هنگام خرید گام به گام اتصال اینترنتم قطع شد چه کنم ؟

اگر در هنگام اینترنت شما قطع شد هیچ جای نگرانی نیست ! احتمال بسیار بالا هزینه ای از کارت شما کسر نمی شود و اگر هم هزینه کسر شود خود بانک تا حداکثر ۷۲ ساعت هزینه را به کارت شما برگشت خواهد زد. و اگر هم در هنگام دانلود اتصال شما قطع شد هم می توانید فایل را از ایمیل خود دانلود کنید.

 

گام به گامی سبک تر از هیچ !

ما وزن چندین گام به گام چاپی را اندازه گیری کرده و به ۱٫۵ کیلو گرم رسیدیم که برای حمل بسیار ازار دهنده است ! گام به گام شاگرد برتر به صورت PDF بوده که هیچ وزنی ندارد. علاوه بر لحظه قابل حمله هر کجا که خواستید هست. وقت ان رسیده که هوشمندانه درس بخوانید.

 

اگر بعد از خرید گام به گام ریاضی دوازدهم از ان راضی نبودم چه اتفاقی می افتد ؟

اگر به هر دلیلی از گام به گام ریاضی دوازدهم راضی نبودید.

تاکید می کنم به هر دلیلی که از ان راضی نبودید کافیست با ارسال یک ایمیل حاوی نام و نام خانوادگی و شماره خرید خودتون همراه با شماره کارتی که قصد دارید به ان هزینه برگشت داده شود به ادرس shagerdebartar.com@gmail.com هزینه پرداخت شده را تا حداکثر یک روز کاری دریافت کنید.

مطمین باشید به ایمیل شما پاسخ داده خواهد . همینطور می توانید در قسمت نظرات همین محصول هم بگویید تا ایمیل شما سریعتر برسی شود.

بدون هیچ بهانه ای هزینه را برگشت می دهیم و گارانتی ۱۰۰% ما هیچ شرطی ندارد.

 

 

ایا یک شیر موز ارزش گام به گام کامل ریاضی دوازدهم را ندارد ؟

در حال حاضر هزینه یک لیوان شیر موز ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان است که قیمت بسیار بیشتری از این گام به گام دارد ! ما هزینه های بسیاری می کنیم که بیشتر ان ها ضروری نیستند و واقعا به اندازه بعضی دیگر اهمیت ندارند اما در مواقع خرید محصولات اموزشی که تاثیر بزرگی در وضعیت درسی ما می گذارند به سختی حاضر به خرید هستیم !

اگر قصد ارتقا وضعیت درس ریاضی خود را دارید ایا یک لیوان شیر موز هزینه زیادی است ؟

 

 

+ این گام به گام مناسب رشته علوم تجربی است

 

+ بعضی از ناشران کتب گام به گام فقط و فقط به فکر سود خود هستند و رضایت دانش اموز از محصولاتشان برای ان ها مهم نیست مراقب باشید در دام کتب رنگارنگ ان ها نیوفتید.

 

+ ما تمام گام به گام های موجود در بازار را خریداری کرده ایم و تمام نقاط ضعف ان ها را شناسایی کرده ایم و در این محصول تمام ان ها را رفع کرده ایم.

 

به زودی لینک خرید قرار داده خواهد شد . در حال ارتقا کیفیت گام به گام و رفع مشکلی کوچک هستیم…

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *