ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود رایگان نمونه سوالات ریاضی نهم نوبت دوم همراه با پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات ریاضی نهم نوبت دوم
ب

 او همیشه علی رغم مطالعه در شب امتحان نتیجه مناسبی نمی گرفت…

دانش اموزی را می شناختم به نام دانیال که مراجعه کرده بود برای مسئله ای که داشت می گفت علی رغم تلاشی که می کنم در جلسه امتحان ترم ریاضی نتیجه ای عکس می گیرم و ظاهرا طراح سوالات دقیقا ان مباحثی را که به خوبی نیاموخته ام در سوالات ترم می اورد 😐

من که مشکل او را متوجه شده بودم و خودم قبلا خودم به ان دچار بودم به دانیال گفتم تا از نمونه سوالات ریاضی نهم نوبت دوم سال های قبل استفاده کند و حتما سوالات ان را حل کند و سوالاتی را که به خوبی فرا نگرفته را بیاموزد.

مدتی بعد برای امتحان نوبت دوم دانیال این کار را انجام داده بود و سر جلسه امتجان سوالات بسیار اشنا می امد و نمره خوبی کسب کرد . برای تشکر با من تماس گرفت و نتیجه کار را گفت و من را خوشحال کرد از کمکی که به او کردم .

نتیجه گرفتم خیلی از دانش اموزان به این مشکل دچار هستند و تصمیم گرفتم سوالات سال ۱۳۹۶ ریاضی نهم را در سایت برای دانلود قرار دهم.

بهترین روش استفاده از سوالات ریاضی نهم نوبت دوم در این پست چیست ؟

بهترین روش استفاده از نمونه سوالات نوبت دوم ریاضی نهم که در این پست این است که شما تمام نمونه سوالات را حل کرده و به هیچ وجه از پاسخ نامه استفاده نکنید و تمام تلاش خود را بکنید سپس سوالاتی را که اشتباه دارید را از روی پاسخنامه ببینید و به حل ان پی ببرید . سپس تمام سوالاتی را که در ان مشکل دارید دوباره حل کنید و باز اگر مشکلی داشتید دوباره برسی کنید و انقدر این کار را انجام دهید تا تمام سوالات را به راحتی بتوانید حل کنید.

حتما بخوانید !  سوالات تیزهوشان سال 97-98 پایه های ششم و نهم با پاسخ

برای دانلود نمونه سوالات ریاضی نهم نوبت دوم از دکمه زیر استفاده کنید.

منبع: شاگرد برتر

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *