ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم

نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم
ب

همانطور که میدانید زیست شناسی یازدهم درسی بسیار مهم برای دانش اموزان یازدهم تجربی است. به هیچ وجه این درس را فراموش نکنید و بیشتر از هر درسی روی ان کار کنید.

 

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی قوی متوسطه می بود

تا علاوه بر یادگیری ساده تر دروس ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم.

آن آرزو، اکنون، “شاگرد برتر” نام دارد.

در این پست از وبسایت شاگرد برتر نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم را برای دانش اموزان سخت کوشی که قصد دکترا در رشته تجربی را دارند. این سوالات مناسب برای اول سال و نشان دادن خود به دبیر است .

 

این کار باعث می شود تا ذهنیت خوبی از شما در ذهن معلم باقی بماند و علاوه بر این که از همایت بیشتر معلم در طول سال تحصیلی برخوردار خواهید شد باعث افزایش انگیزه شما شده و ارتقا نمره شما در زیست شناسی یازدهم خواهد شد که میتواند شما را در اینده برنده بازی کنکور کند!

اهمیت کیفیت سوالات

ایا می دانید سوالات با کیفیت به چه میزان می توانند در موفقیت شما نقش داشته باشند ؟ سوالات خوب و استاندارد می تواند شما را برای ازمون اماده کرده اما سوالات بی کیفیت تنها زمان شما را می گیرند و کمترین فایده را برای ارتقا وضعیت درسی شما دارند . پس باید در انتخاب سوال با نهایت دقت عمل کنید و وقت ارزشمند خود را برای هر سوال بی کیفیتی هدر ندهید. شاگرد برتر نمونه سوالات فصل اول زیست شناسی یازدهم را با بالاترین کیفیت در اختیار تمام دانش اموزان سخت کوش ایران زمین قرار داده ان هم به صورت رایگان !

حتما بخوانید !  مهم ترین نمونه سوالات زیست یازدهم تجربی نوبت اول با جواب

سوالات توسط بهترین دبیران زیست شناسی کشور نوشته شده اند .

دانلود نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم :

پسور فایل : www.shagerdebartar.com

نوع فایل : zip (برای استفاده بهتر می توانید از نرم افزار Win Rar هم استفاده کنید)

نوع فایل : PDF
حجم : 2 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

 

نظرات خود را در زیر این پست حتما در رابطه با نمونه سوالات بنویسید . نظرات شما باعث افزایش انگیزه تیم شاگرد برتر می شود و باعث تولید محتوا بیشتر می شود . پس حتما ما را از نظرات خود محروم نکنید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *