ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مهم ترین نمونه سوالات ریاضی نوبت اول یازدهم با جواب

نمونه سوالات ریاضی نوبت اول یازدهم با جواب
ب

سلامی با طعم برتری به دانش اموزان شاگرد برتر

در این پست از شاگرد برتر نمونه سوال ریاضی نوبت اول ریاضی یازدهم اماده کرده ایم که برای ارتقا وضعیت درسی هر دانش اموزی نیاز است .

ریاضی همواره از دروسی بوده که برای بیشتر دانش اموزان سخت و دشوار بوده زیرا  از ابتدا از ریاضی غولی بزرگ برای خود ساخته اند در صورتی که ریاضی در صورت درک و حل ان بسیار شیرین و لذت بخش است به طوری که علاقه فرد نسبت به ان درس از تمام دروس بیشتر می شود .

سوالات ارایه شده مانند سوالات دیگری که در شاگردبرتر قرار میگیر علی رغم رایگان بودن از کیفیت بالایی برخوردار است و شما سوالاتی استاندارد و مهم را دانلود خواهید کرد ! ما برای زمان کاربرانمان ارزش قائل هستیم !

بهترین روش استفاده از این سوالات ریاضی نوبت اول یازدهم چیست ؟

سوالی که کمتر پرسیده می شود ولی بسیار مهم است ! روشی که وبسایت شاگرد برتر به شما توصیه می کند این است که اول بدون استفاده از پاسخ نامه و به گونه ای که انگار واقعا در جلسه امتحان هستید به سوالات پاسخ دهید و به هیچ وجه از پاسخ نامه سوالات استفاده نکنید . سپس برگه خود را صحیح و در کمال عدالت به خود نمره دهید .

در مرحله بعدی شما پاسخ سولاتی را که اشتباه به ان ها پاسخ داده اید را چک کرده و دوباره سوالات را کامل حل میکنید و سپس به خود نمره می دهید . اگر نمره کامل گرفتید کار تمام شده است ولی اگر باز هم موردی بود که اشتباه بود حتی بسیار کوچک دوباره مراحل را تکرار کنید تا نتیجه بگیرید.

حتما بخوانید !  نمونه سوالات فصل اول ریاضی یازدهم تجربی | هندسه تحلیلی و جبر

نوع سوالات چیست ؟

سوالات چهارگزینه ای،تشریحی و صحیح غلط هستند که سوالاتی استاندارد را تشکیل می دهند . هم سوالات اسان و هم سوالات دشوار در ان گنجانده شده است ! که برای امادگی در امتحانات ریاضی نوبت اول ریاضی یازدهم مفید است .

 

نوع فایل : PDF
حجم : 0.5 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

 

برای عضویت در کانال تلگرامی شاگرد برتر کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *