ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوال فصل اول زبان انگلیسی یازدهم با جواب + درسنامه

نمونه سوال فصل اول زبان یازدهم با جواب

در این پست از شاگرد برتر با نمونه سوال فصل اول زبان انگلسی یازدهم با جواب همراه شما هستیم.
موردی که این نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم را متفاوت با بقیه پست ها می کند این است که این فایل درکنار سوالات با پاسخشان درسنامه هم گنجانده شده است.

فرصت امتحان اول سال و افشا راز مگو

اگر به دنبال نمونه سوال فصل اول زبان انگلیسی  یازدهم هستید یعنی علاقه مند هستید در این درس پرکاربرد موفق عمل کنید . پس چه فرصتی بهتر از اول سال ؟ اگر نمره خوبی در امتحان اول سال کسب کنید علاوه بر ایجاد دید دانش اموز هوشمند برای معلم می توان گفت گام بزرگی در تسلط به زبان انگلیسی یازدهم برداشته اید !

اگر امتحان اول سال این فرصت تکرار نشدنی را از دست ندهید و نمره خوبی در ان کسب کنید در سرازیری افتاده اید … برسی ها نشان داده بیشتر دانش اموزانی که اولین امتحان را نمره عالی پست سر می گذارند تا اخر سال نمرات خوبی کسب می کنند و به طبع دروس بعدی را هم راحت اموخته و بر ان تسلط پیدا می کنند.

درسنامه ای که شما را هل می دهد …

پیشنهاد می کنم حتما قبل از حل سوالات از درسنامه ای که در همین فایل موجود هست استفاده کنید ! چرا که نه ؟ بعد از  درس معلم هم نگاهی دوباره به درسنامه داشته باشیم می تواند کمک بزرگی به ما کند و باعث شود مطالب بسیار بهتر در ذهن ما ثبت شود.

همینطور این درسنامه موجب ایجاد اعتماد به نفس بیشتر در ما شده و با اعتماد به نفس بیشتر سوالات این درس را از ازمون ها پاسخ می دهیم .

حتما بخوانید !  مهم ترین نمونه سوالات فیزیک یازدهم نوبت اول رشته تجربی و ریاضی با جواب

پاسخی که راهنما شما خواهد بود … نمونه سوال فصل اول زبان انگلیسی یازدهم

 

شاگرد برتر همیشه قصد داشته و دارد تا فایلی کامل را به دانش اموز اراده کند از این رو این فایل نیز همراه با پاسخنامه کامل ارائه شده تا علاوه بر رفع اشکالات خود زمان کمتری از شما عزیزان گرفته شود و دیگر در کتاب به دنبال پاسخ صحیح نگردید.

پس حتما از پاسخ سوالات استفاده کنید تا ایرادات خود را که در بخش سوالات شناسایی کرده اید را رفع کنید.

 

 

نوع فایل : PDF
حجم : 7 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *