ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوال فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی | تابع

نمونه سوال فصل سه ریاضی یازدهم

سلام خدمت شما کاربر گرامی سایت شاگرد برتر . ما در این مدت از درس ریاضی غافل نبوده ایم و سعی داشتیم که بتوانیم نمونه سوالی کامل و جامع را تهیه و تنظیم کنیم تا مورد استفاده ی دانش آموزان قرار گیرد. و ان نمونه سوال ریاضی یازدهم  نمونه سوال فصل سوم ریاضی یازدهم یعنی تابع نام دارد .در ادامه با این فایل آموزشی بیشتر آشنا خواهید شد…

باید بدانید که…

حتما نظر مشترک مردم در مورد درس ریاضی را شنیده اید. همه از این درس به عنوان یک درس بسیار مشکل و سخت یاد میکنند. ما هم همین نظر را داریم ، اگر دانش آموزی که تنها به حل تمارین کتاب درسی اکتفا کند خب مسلما نمی تواند سوال هایی در تیپ های مختلف را حل کند.

در امتحانات های نهایی و سراسری مطمئنا تنها به تمارین کتاب درسی توجه نمیشود بلکه بر اساس آنها سوالاتی پیچیده تر طراحی میشود و اگر دانش آموز نمونه ای از این سوالات را حل نکرده باشد از پاسخ دادن به این سوالات باز می ماند و به نتیجه دل خواه خود نمی رسد.

ویژگی های بارز نمونه سوال فصل سوم ریاضی یازدهم چیست؟

ما در این نمونه سوالات شما را با تمام تیپ های طراحی سوال آشنا می کنیم. اما این کار چه فایده ای دارد؟ زمانی که دانش آموز با تیپ های مختلف طراحی سوال به خصوص در درس ریاضی آشنا شود ، چه دلیلی بر کسب نکردن نتیجه دلخواه دانش آموز وجود خواهد داشت ؟ 🙂

هیچ مطلبی نیز از قلم نیافتاده و دانش آموز پس از حل این تمارین میتواند اطمینان داشته باشد که تمامی مطالب کتاب درسی را یاد گرفته و آماده برای رویارویی با هر نوع تیپ سوال است.

حتما بخوانید !  معنی کلمات دروس زبان انگلیسی یازدهم تمام رشته ها

 

بهترین کیفیت آموزشی

 

حتما با خودتان میگویید این سوالات توسط چه اشخاصی طرح و جمع آوری شده است! باید بگوییم تیم ما همیشه در تلاش بوده به کاربران خود احترام بگزارد و نمونه سوالات را با بهترین کیفیت آموزشی تنظیم کنیم.

این آزمون در چهار چوب کتاب درسی تدوین شده است و سوالاتی کاملا استاندارد را برای شما تهیه کرده ایم.

در ضمن این فایل با بهترین کیفیت و فرمت تهیه شده است و قابلیت چاپ را داراست.

 

آیا نمونه سوال فصل سوم ریاضی یازدهم سوال تمامی مطالب کتاب درسی را پوشش داده است؟

هدف و معیار اصلی ما طراحی و تنظیم این آزمون ، طراحی سوالاتی بوده است که تنها در چهار چوب کتاب درسی باشند و مغایرتی با ان نداشته باشد. زیرا ما معتقدیم که بهترین منبع مطالعه هر دانش آموز کتاب درسی باشد.

 

هدف پیشرفت شماست…

این آزمون با تمامی این ویژگی ها، کاملا رایگان است و شما نیاز به پرداخت مبلغی را ندارید و به راحتی میتوانید در کمتر از چند ثانیه این آزمون با بهترین کیفیت ممکن دریافت کنید.

 

نوع فایل : PDF
حجم : 0.5 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

 

سوالات فصل های قبل ….

  1. نمونه سوال فصل اول ریاضی یازدهم
  2. نمونه سوال فصل دوم ریاضی یازدهم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *