ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوالات فلسفه یازدهم برای رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی

بهترین سوالات فلسفه یازدهم انسانی با جواب

فلسفه که درس مشترک دو رشته علوم انسانی و معارف اسلامی است، گاها دارای مسائلی پیچیده می شود.از این رو، دانش آموزان پایه یازدهم در این دو رشته، نیاز به نمونه سوالات فلسفه یازدهم برای تمرین و تکرار این درس دارند. نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم

 

بسته نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم که در این پست از وب سایت شاگرد برتر خدمت شما معرفی خواهد شد، می تواند شما را در یادگیری این درس مهم برای آمادگی در آزمون ها و کنکور یاری کند.

 

بنابراین در ادامه با وب سایت شاگرد برتر همراه باشید تا با بسته نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم آشنا شوید.

 


دانلود نمونه سوال فلسفه یازدهم با جواب
دانلود نمونه سوال فلسفه یازدهم با جواب


 

درس فلسفه و اهمیت آن

فلسفه (Philosophy) ، یکی از دروسی است، که دانش آموزان گاها در یادگیری و به یادسپاری مطالب آن دچار مشکل می شوند. این درس، که یکی از دروس حفظی رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی است، گاها دارای مطالب سنگین و عمیق و فراری است که دانش آموزان را در امتحانات و کنکور دچار مشکل می کند.

 

اما راه چاره چیست؟ تنها راه یادگیری اصولی این درس، تکرار و تمرین و تعمیق یادگیری است. یعنی دانش آموزان باید ابتدا مطالب را به صورت عمیق درک کنند و سپس به حل نمونه سوالات این درس روی بیاورند. این درس می تواند در کنکور نقش مهم و تعیین کننده ای را برای شما ایفا کند.

 

مخاطبان بسته نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم

می توان گفت بیشتر بسته هایی که در سایت شاگرد برتر ارائه می گردد، نه تنها برای دانش آموزان، بلکه برای دبیران نیز مفید است. از این رو این بسته برای تمام کسانی است که به رشته های حقوق، حسابداری، روانشناسی و … می اندیشند. همچنین دبیران گرامی پایه یازدهم در دو رشته علوم انسانی و معارف اسلامی نیز می توانند از این نمونه سوالات بهره ببرند.

حتما بخوانید !  نمونه سوالات فصل اول ریاضی یازدهم تجربی | هندسه تحلیلی و جبر

 

 


نمونه سوال فلسفه یازدهم
نمونه سوال فلسفه یازدهم


 

بسته نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم شامل چه چیزهایی است؟

این بسته شامل سه نمونه سوال برای نوبت های اول و دوم است. یعنی یک نمونه سوال همراه با جواب برای امتحانات نوبت اول و دو نمونه سوال دیگر که هر کدام پاسخنامه دارند، برای نوبت دوم. اما چرا نوبت دوم دو نمونه سوال دارد؟ چون نوبت دوم نقشی حیاتی تر در تحصیل و سوابق تحصیلی دانش آموزان دارد.

 

چگونه از این بسته استفاده کنیم؟

گفتیم که درس فلسفه، نیاز جدی به یادگیری و درک و فهم عمیق مطالب دارد. به همین دلیل ابتدا باید در کلاس و همان روز در خانه، مطالب را دقیق مطالعه کنید تا به درک کاملی از مطالب کتاب برسید.

 

اما این پایان راه نیست؛ بلکه باید در طول ترم مطالب را دائما مرور کنید. وقتی که به امتحانات نوبت اول و یا نوبت دوم رسیدید، وقت آن است که پس از یک بار مطالعه منبع امتحانی، که کتاب است، این سوالات را در منزل حل و سپس تصحیح کنید. بعد از تصحیح، قسمت هایی که در آنها ایراد دارید را دوباره مطالعه کنید.

 

کیفیت نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم چگونه است؟ آیا این بسته رایگان است؟

می توانید از کیفیت این بسته مطمئن باشید، زیرا سوالات منبع شناخته شده ای به نام گاج دارند؛ پس با خیال راحت از این سوالات استفاده و در فلسفه پیشرفت کنید!

 

همچنین این بسته که مانند تمام محصولات شاگرد برتر با هدف توسعه عدالت آموزشی عرضه می شود، رایگان است و شما قادر خواهید بود که با چند کلیک ساده این بسته را از قسمت پایین دریافت کنید.

حتما بخوانید !  دانلود رایگان بهترین جزوه فصل هشتم زیست یازدهم

 

 


بهترین سوالات فلسفه یازدهم انسانی با جواب
بهترین سوالات فلسفه یازدهم انسانی با جواب


همانطور که گفته شد، فلسفه درسی مهم در امتحانات و کنکور است و دلیل این امر، فرار بودن و عمیق بودن بعضی مباحث است. از این رو تعمیق یادگیری و تکرار و تمرین فلسفه برای دانش آموزان علوم انسانی و معارف اسلامی خصوصا در پایه یازدهم امری ضروری است.

 

به همین دلیل می توانید بسته  نمونه سوالات فلسفه یازدهم نوبت اول و دوم را دریافت و به کمک آن و با تمرین این درس، به موفقیت در امتحانات نوبت اول و دوم و همچنین کنکور برسید. با آرزوی موفقیت تمام دانش آموزان ایران زمین.

نوع فایل : PDF
حجم : 5 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *