ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوالات فصل دوم زیست شناسی یازدهم | حواس

نمونه سوالات فصل دوم زیست شناسی یازدهم
ب

در این پست از شاگرد برتر با نمونه سوالات فصل دوم زیست شناسی یازدهم که حواس نام دارد با شما همراه هستیم.

همانطور که می دانید زیست شناسی درسی است که برای رشته علوم تجربی بسیار مهم است و باید بر روی ان تمرکز کنید تا به خوبی مطالب ان را بیاموزید و در ذهن خود ثبت کنید.

حل تمرین هم که از دیرباز از بهترین روش های یادگیری و تثبیت مطالب بوده که همچنان باید از ان استفاده کرد .

کیفیت نمونه سوالات فصل دوم زیست شناسی یازدهم در چه حدی است ؟

بی شک دانش اموزانی که از شاگرد برتر استفاده می کنند از کیفیت مطالب ان اطلاع دارند . اما این نمونه سوالات دارا انواع سوالات از جمله چهارگزینه ای ، جای خالی ،انتخواب از پرانتز ، متصل کردن ، پاسخ کوتاه ، و تشریحی است که بی شک جامع است و دارای کیفیت بسیار بالا که با اطمینان می توانید از ان استفاده کنید و مطمین باشید که بهترین را در دست دارید !

ایا شما روش خاصی را برای استفاده از این نمونه سوالات پیشنهاد می کنید ؟

روشی که من چند سال است به دانش اموزان توصیه می کنم و تا به حال نتایج فوقالعاده ای داشته این است که قبل از حل سوالات کتاب را به خوبی مطالعه کرده باشند . سپس طوری که انگار در جلسه امتحان هستند شروع به حل سوالات کنند و حتی سوالاتی که نمی توانند حل کنند را پاسخ دهند هر چند اشتباه و در اخر ازمون را صحیح کرده و نمره حقیقی به خود دهند سپس سوالات اشتباه را از روی پاسخ نامه ببینند و دوباره ازمون را حل کرده و اگر نمره کامل گرفتند کار تمام شده در غیر این صورت این کار تا تا به حدی انجام دهید تا نمره کامل از ازمون بگیرید . سعی کنید در استفاده از این روش نهایت صداقت را به کار برید.

حتما بخوانید !  نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم

 

نوع فایل : PDF
حجم : 2.7 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *