ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بسته نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم

نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم

با سلام دوباره خدمت همراهان وب سایت شاگرد برتر. در این پست با معرفی بسته نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم در خدمت شما هستیم.

 

بسته نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم که شامل ۵ نمونه سوال درس تاریخ معاصر یازدهم برای رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک است، می تواند تمام نیازهای شما را در امتحانات نوبت دوم برآورده کند.

 

با وجود اینکه این درس، یکی از دروس عمومی این رشته ها می باشد، اما گاهی اوقات دانش آموزان به دلیل نداشتن توجه کافی به آن، دچار مشکل می شوند. در ادامه با معرفی بسته نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم از سایت شاگرد برتر همراه شما هستیم.

 

تاریخ معاصر ایران و لزوم دریافت نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم

می دانید که در متوسطه دوره دوم (دبیرستان) ، دروس به دو دسته تخصصی و عمومی تقسیم می شوند. دروس تخصصی هر رشته با رشته های دیگر متفاوت است، به طور مثال درس زیست شناسی، یکی از درس های تخصصی رشته علوم تجربی است؛ اما این درس در رشته علوم انسانی وجود ندارد.

 

یکی از اشتباهات دانش آموزان دبیرستانی، مطالعه نکردن، یا مطالعه دروس عمومی به مقدار کم است. بعضی از این دانش آموزان تصور می کنند که تنها دروس تخصصی در امتحانات و کنکور اهمیت دارند، اما این تصور کاملا غلط است. ا

 

ز همین رو، دانش آموزان در امتحانات نوبت دوم، وقت کافی به مطالعه دروسی مانند تاریخ معاصر اختصاص نمی دهند که باعث کم شدن نمرات و معدل ایشان می شود. به همین دلیل تاریخ معاصر نیز در امتحانات اهمیت دارد و باید با استفاده از نمونه سوالات، آن را تمرین و مطالعه کرد.

 

حتما بخوانید !  ترجمه درس اول زبان انگلیسی یازدهم تمام رشته ها

این بسته مناسب چه کسانی است؟

تمام دانش آموزان رشته های علوم تجربی، ریاضی فیزیک،فنی و کار و دانش که در پایه یازدهم تحصیل می کنند، می توانند برای موفقیت در امتحانات نوبت دوم از این بسته بهره ببرند.

 

همچنین به دلیل تعدد سوالات این بسته، دبیران این دو رشته نیز می توانند سوالاتی را به صورت گلچین و بعضا با تغییرات دلخواه خودشان در امتحانات استفاده کنند.

 

نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم
نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم

چگونه از نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم، این بسته شامل ۵ نمونه سوال متفاوت برای نوبت دوم است، که البته تمام آنها دارای پاسخنامه می باشند.

 

بنابراین توصیه ما این است که پس از مطالعه اصولی و دقیق درس تاریخ معاصر ایران، با شبیه سازی جلسه آزمون این نمونه سوالات را پاسخ دهید. سپس باید پاسخ هایتان را با توجه به پاسخنامه موجود تصحیح و به اشتباهات خود پی ببرید.

 

بعد می توانید قسمت هایی که در آنها مشکل دارید را دوباره و با دقت بخوانید. می توانید چندین بار از خود آزمون بگیرید. حتی در صورت امکان، یکی از نمونه سوالات را چند ساعت قبل از آزمون پاسخ دهید.

 

کیفیت نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم در چه حد است؟

این نمونه سوالات که برای درس تاریخ معاصر یازدهم و برای نوبت دوم تدوین شده اند، کیفیت بالایی دارند. اگر سوالات را دانلود کنید، در می بایبید که این سوالات منبع شناخته شده و معتبری به نام گاج نیز دارند.

 

چرا این بسته به رایگان عرضه می شود؟

اگر آشنایی کمی با سایت شاگرد برتر داشته باشید، می دانید که هدف این سایت گسترش عدالت آموزشی در سطح کشور است. هدف ما این است که تمام دانش آموزان این مرز و بوم بتوانند به نحو احسن مطالب درسی را فرا بگیرند. به همین دلیل این بسته به رایگان عرضه می شود.

حتما بخوانید !  نمونه سوال فصل اول زیست شناسی یازدهم

 

نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم
نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم


همانطور که گفته شد، درس تاریخ معاصر ایران، یکی از دروس عمومی رشته های علوم تجربی، ریاضی فیزیک،فنی و کار و دانش است که برخی دانش آموزان به اشتباه اهمیت بالایی برای آن قائل نیستند.

 

به همین دلیل ما در سایت شاگرد برتر بسته نمونه سوالات تاریخ معاصر را برای شما در این پست عرضه می کنیم که میتوانید از قسمت پایین آن را دریافت کنید. امیدواریم که با استفاده از آن بتوانید در امتحانات نوبت دوم موفق شوید.

 

دریافت بهترین نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم
دریافت بهترین نمونه سوالات تاریخ معاصر یازدهم

 

نوع فایل : PDF
حجم : 6 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *