ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و نوبت دوم با جواب

شیمی یازدهم نوبت اول و دوم

معرفی نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و نوبت دوم

رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی از پرطرفدارترین و متنوع ترین رشته هایی هستند که در حال حاضر در دبیرستان های کشور تدریس می شوند. درس شیمی نیز یکی از دروس مشترک این دو رشته در پایه یازدهم است؛ از این رو، دانش آموزان یازدهمی در رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی نیاز به نمونه سوالات شیمی یازدهم دارند.

حل سوالات شیمی یازدهم می تواند کمک شایانی در امتحانات نوبت اول و نوبت دوم به دانش آموزان کند. سایت شاگرد برتر، در این پست قصد معرفی نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و دوم را دارد. پس در ادامه با ما همراه باشید.


بهترین نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و دوم
بهترین نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و دوم

درس شیمی و رشته های ریاضی – فیزیک و علوم تجربی

شیمی در پایه یازدهم، یکی از دروس مشترک دو رشته ذکر شده هستند. این درس که به مواد و شناخت آنها می پردازد، کاربردهای بسیاری نیز در هر دو رشته دارد. اما بسیاری از دانش آموزان از فرّار بودن و یا به طور کلی از سختی این درس گله دارند.

البته این حرف درست است در صورتی که با آن به صورت غیر اصولی برخورد شود. اساسا یادگیری شیمی باید با آزمایش و تجربه محور باشد. اما برای امتحانات و مسائل تئوری بهترین راه تمرین و تکرار و حل نمونه سوالات است.

   همچنین نکته ای که بعضی دانش آموزان به آن امید دارند و دغدغه و مشکل برخی دیگر است، این است که شیمی در کنکور نیز نقش مهمی ایفا می کند.

حتما بخوانید !  ترجمه درس سوم زبان انگلیسی یازدهم | مکالمه و ریدینگ

خصوصا افرادی که به داروسازی و یا پزشکی و رشته های پیراپزشکی فکر می کنند، باید درصد بالایی در این درس به دست آورند. به همین دلیل است که شیمی درسی مهمی در این دو رشته می باشد.

نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و نوبت دوم مناسب چه کسانی است؟

تمام کسانی که خود را پزشکان، داروسازان، دندان پزشکان و مهندسان آینده می دانند، مخاطب این نمونه سوالات هستند.

حتی دبیران این دو رشته در پایه یازدهم نیز می توانند برای آزمون های کلاسی و یا آزمون های نوبت اول و دوم از این نمونه سوالات بهره ببرند.


نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و دومنوبت اول و نوبت دوم
نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و دومنوبت اول و نوبت دوم

چگونه از این بسته نمونه سوالات شیمی یازدهم استفاده کنیم؟

این نمونه سوالات(نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و نوبت دوم) راه خوبی برای تمرین و تکرار درس شیمی قبل از امتحانات نوبت اول و دوم است.

  1. توصیه ما این است که قبل از امتحانات هر نوبت، ابتدا مطالعه شیمی را با کیفیت و به خوبی انجام دهید.
  2. سپس (البته نه به سرعت، بلکه بعد از حدود یک ساعت) می توانید به سراغ حل این نمونه سوالات بروید.
  3. در هنگام حل نمونه سوالات شیمی یازدهم، تصور کنید که در جلسه آزمون هستید. یعنی برای خود زمان بگیرید و به خود اجازه مرور کتاب را ندهید. فراموش نکنید که اگر در هنگام آزمون، به اصطلاح “تقلب” کنید، نمی توانید آن بخش را به خوبی فرا بگیرید.
  4. پس از اتمام آزمون، با توجه به پاسخنامه، سوالات را تصحیح کنید و اگر سوالی را اشتباه پاسخ داده بودید، آن بخش را دوباره با دقت بخوانید.
  5. همچنین می توانید این بسته نمونه سوال را چند ساعت قبل از آزمون دوباره مرور کنید.


نمونه سوالات شیمی یازدهم
نمونه سوالات شیمی یازدهم

نحوه دریافت نمونه سوالات، آیا این بسته رایگان است؟

اگر قبلا فایلی از وب سایت شاگرد برتر دریافت کرده باشید، می دانید که هدف این وب سایت، توسعه عدالت آموزشی در سطح کشور است.

حتما بخوانید !  نمونه سوالات فصل دوم زیست شناسی یازدهم | حواس

به همین دلیل شما می توانید نمونه سوالات شیمی یازدهم را بدون پرداخت هیچ مبلغی و به صورت رایگان دریافت کنید. کافی است که به قسمت پایین این پست مراجعه کنید و با چند کلیک ساده فایل را دریافت کنید. ( فراموش نکنید کیفیت این سوالات بسیار بالاست و رایگان بودن ان دلیل بر بی کیفیت بودن ان نیست.)

همانگونه که از صحبت های بالا بر می آید، این نمونه سوالات(نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و نوبت دوم) یکبار مصرف نیستند!!

شما می توانید حداقل دوبار و حداکثر چندین بار از نمونه سوالات شیمی یازدهم نوبت اول و نوبت دوم بهره ببرید. اگر آن را برای نوبت اول دریافت می کنید.

فراموش نکنید که باید این فایل را ذخیره کنید و اگر قصدتان موفقیت در نوبت دوم است، می توانید پس از استفاده، این بسته و وب سایت شاگرد برتر را به دوستان خود نیز معرفی کنید. امیدواریم با وب سایت شاگرد برتر همراه و در تحصیل موفق باشید

.

 

 

 

نوع فایل : PDF
حجم : 3 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *