ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نمونه سوالات فصل اول ریاضی یازدهم تجربی | هندسه تحلیلی و جبر

نمونه سوالات فصل اول ریاضی یازدهم
ب

نمونه سوالات فصل اول ریاضی یازدهم عنوان فایل اموزشی است که امروز قصد ارائه به شما دوستان عزیز را داریم.

اگر نیاز به نمونه سوال فصل های دیگر ریاضی یازدهم مانند نمونه سوالات فصل دوم ریاضی یازدهم دارید روی عبارت ابی رنگ نمونه سوالات ریاضی یازدهم کلیک کنید.

 

بی شک برای تسلط به ریاضی یازدهم باید به تداوم تمرین های طاقت فرسا محمد علی کلی سوال حل کنید ! 🙂 بله درست متوجه شده اید هیچ راهی به جز حل تمرین برای تسلط یافتن به ریاضی وجود ندارد !

 

 

اما خبر خوب این که پاداش ان تمرین های طاقت فرسا به سبک محمد علی کلی را با قهرمانی شیرین و نمره کامل همینطور درصد بالا در کنکور خواهید دید . پس مطمئن باشید با تمرین می توانید به راحتی نمرات مناسبی در این درس کسب کنید.

 

بله ریاضی اسان نیست ! اما ….

ریاضی درس اسانی نیست اما من همینجا این قول را به شما می دهم که شما قادر به کسب بهترین نمرات در این درس ( به اصطلاح دشوار ! ) هستید .

اما من گفتم قول می دهم که شما قادر و توانا به کسب بهترین نمرات این درس هستید این که شما می خواهید که ریاضی را قورت دهید یا نه به خواست و اراده شما بستگی دارد …

 

اگر واقعا می خواهید بینی غول ریاضی را به خاک بمالید کافیست اراده کنید و بعد از مطالعه درس و جزوه به سراغ حل تمرین بروید . مخصوصا الان شما در طلایی ترین فرصت سال تحصیلی هستید و اگر در همین ابتدا سال کمربند خود را تنگ تر ببندید به قول معروف در سرپایینی می افتید 🙂

حتما بخوانید !  دانلود رایگان بهترین جزوه فصل هشتم زیست یازدهم

 

چند سوال در نمونه سوالات فصل اول ریاضی یازدهم موجود است و کیفیتشان چطور است ؟

در این فایل مجموعه ۳۰ سوال فصل اول از ریاضی یازدهم گنجانده شده که برای تسلط کامل به این درس بسیار مناسب است . سوالات نیز با بالاترین کیفیت ممکن تهیه شده و اماده استفاده شما عزیزان است .

نوع فایل : PDF
حجم : 0.5 مگابایت
پسورد : www.shagerdebartar.com

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *