ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بهترین و مهم ترین نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم

بهترین و مهم ترین نمونه سوالات ریاضی دوازدهم
ب

بعد از یازده سال تحصیل در پایه های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم، سرانجام پایه دوازدهم که سرنوشت سازترین پایه است فرا می رسد. نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم

 

دانش آموزان باید پس از پایان سال در پایه دوازدهم، در کنکور سراسری شرکت کنند که این مسئله، آینده آنها را رقم خواهد زد. پس پایه دوازدهم و تلاش در این سال بسیار مهم است.

 

یکی از مهم ترین دروس این پایه هم، درس ریاضی است که باید آن را به دقت یاد بگیرید و مطالعه کنید. از این رو در این پست، قصد معرفی نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم را به شما داریم.

 

شما با دریافت نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم، علاوه بر موفقیت در سال تحصیلی، می توانید در کنکور نیز موفق باشید. بنابراین در ادامه با معرفی نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم با وب سایت شاگرد برتر همراه باشید.

 

سوال های فصل اول ریاضی دوازدهم تجربی
سوال های فصل اول ریاضی دوازدهم تجربی

نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم مختص چه کسانی است؟

این نمونه سوالات تنها مختص دانش آموزان پایه دوازدهم در رشته علوم تجربی است، که به موفقیت در سال تحصیلی و کنکور می اندیشند.

فصل اول ریاضی دوازدهم، یعنی تابع فصل مهمی است، تمام دانش آموزان مذکور نیاز به تمرین و تکرار این فصل با این نمونه سوالات دارند. در واقع، اختصارا، این نمونه سوالات مخصوص تمام کسانی است که به رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، داروسازی، و … می اندیشند.

همچنین دبیران گرامی پایه دوازدهم در رشته علوم تجربی نیز می توانند از این نمونه سوالات استفاده کنند.

حتما بخوانید !  گام به گام عربی دوازدهم نسخه کامل و PDF

 

این نمونه سوالات حاوی چه مطالبی است؟

فصل اول ریاضی دوازدهم، شامل سه درس با عناوین ترکیب توابع، توابع چند جمله ایتوابع نزولی و صعودی و وارون تابع می باشد. این نمونه سوالات تمام این سه درس را به بهترین شکل پوشش داده است تا بتواند نیازهای شما را در این زمینه رفع کند.

 

نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم تجربی PDF
نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم تجربی PDF

چگونه از نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم استفاده کنیم؟

برنامه ریزی برای مطالعه در پایه دوازدهم، با پایه های قبلی تفاوت زیادی دارد. در این پایه علاوه بر مدرسه، شما نیاز به دوره و مطالعه دروس برای کنکور نیز دارید. البته این موضوع را باید جداگانه بررسی کرد.

اگر می خواهید از این نمونه سوالات، برای تمرین دروس مدرسه استفاده کنید، ابتدا لازم است که درس را در کلاس به خوبی و دقیق فرا بگیرید. سپس در خانه، یک بار درس را از روی کتاب، جزوه و یا کتب کمک آموزشی مرور کنید. سپس می توانید با شبیه سازی جلسه امتحان، به این سوالات پاسخ دهید و عملکرد خود را بسنجید.

اما اگر که می خواهید علاوه بر مدرسه برای کنکور نیز آماده شوید، لازم است این نمونه سوالات را در مواقعی که برای تست زنی کنکور در نظر گرفته اید حل کنید. در این صورت علاوه بر مدرسه، برای کنکور نیز آماده خواهید شد.

 

نحوه دریافت نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم چگونه است؟ آیا این نمونه سوالات به رایگان قابل دریافت است؟

شما می توانید به سادگی این نمونه سوالات را دریافت کنید. تنها کافی است که به قسمت انتهایی پست مراجعه کنید تا با یک کلیک این نمونه سوالات مفید را دریافت کنید.

همچنین لازم به ذکر است که این نمونه سوالات به رایگان برای شما قرار داده شده است. دلیل این امر، هدف وب سایت شاگر برتر، یعنی گسترش عدالت آموزشی در سطح کشور است.

حتما بخوانید !  گام به گام عربی یازدهم رشته تجربی و ریاضی

شما در این پست با بهترین نمونه سوالات فصل اول ریاضی دوازدهم برای رشته علوم تجربی آشنا شدید.

این نمونه سوالات به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید علاوه بر مدرسه و سال تحصیلی در کنکور نیز موفق شوید. بنابراین با مراجعه به قسمت انتهایی و با یک کلیک این نمونه سوالات را به رایگان دریافت کنید. موفق باشید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *